Innowacja z tradycją

JOST jest wiodącym producentem systemów, modułów i komponentów do samochodów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom i obecności na rynku międzynarodowym firma cieszy się dużym uznaniem dostawców oraz klientów. U podstaw sukcesu firmy leży elastyczność, wiedza techniczna, przedsiębiorczy sposób myślenia, ścisła współpraca pracowników z klientami oraz tradycja. Wiedza naszych pracowników oraz ich zaangażowanie w codzienną pracę przyczyniają się do stałego rozwoju przedsiębiorstwa. 

 

 

Zanim jednak do nas napiszesz, poznaj naszą firmę

i przekonaj się, czy do siebie pasujemy

JOST w pigułce:

1952 rok - początek działalności jako firma rodzinna

producent układów i komponentów do pojazdów użytkowych

lider na światowym rynku w wielu obszarach

Centrala w Neu-Isenburgu (w pobliżu Frankfurtu nad Menem), fabryka w Nowej Soli i Biuro Handlowe w Warszawie

ponad 40 lokalizacji produkcyjnych i handlowych na całym świecie - reprezentacja na każdym kontynencie

ponad 3000 zatrudnionych pracowników

notowany na giełdzie od 2017 roku

Co wyróżnia JOST?

zoptymalizowane procesy decyzyjne

praca zespołowa w rodzinnej atmosferze

łączenie kontaktów krajowych z międzynarodowymi

regularne ankiety pracownicze

kultura udzielania informacji zwrotnej

uczciwość i równe traktowanie

otwartość na innych

duży nacisk na bezpieczeństwo pracy

Nasza wizja

Misją naszej marki jest zapewnienie jakości, niezawodności, elastyczności i innowacji. Realizujemy ją gwarantując bezpieczny i inteligentny transport na całym świecie. Koncentrujemy się przede wszystkim na bezpieczeństwie ludzi w transporcie.

Image

Nasze wartości

DNA JOST znajduje się w kluczowych wartościach. Wiemy, że niezwykle ważne jest, abyśmy zawsze byli ciekawi i innowacyjni, rozumieli biznes i naszych klientów, przewidywali rozwój i proaktywnie oferowali właściwe rozwiązania.

Image

Nasze marki produktów

JOST- silna marka przewodnia

Marka obejmująca podstawowe produkty dla producentów ciężarówek, naczep i przyczep, tj. sprzęgi siodłowe, nogi podporowe, dyszle oraz osie. Bazując na tych produktach JOST opracował systemy automatyzujące, kontrolujące i monitorujące wcześniej manualnie wykonywane czynności. Rozwiązania sterowane czujnikami sprawiają, że obsługa jest łatwiejsza, bezpieczniejsza a przede wszystkim bardziej ekonomiczna. Przejęcie Mercedes-Benz TrailerAxleSystems - ze znaną serią osi DCA - uczyniło JOST jednym z największych producentów osi do naczep w Europie.
TRIDEC - rozwiązania indywidualne

Lepsza zwrotność, mniejsze promienie skrętu, mniejsze zużycie opon i paliwa to czynniki mające kluczowe znaczenie w dzisiejszym świecie, w którym coraz większy nacisk kładziony jest na wydajność i ekologię. Aby wyjść naprzeciw różnorodnym wymogom transportowym, TRIDEC oferuje rozwiązania modułowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Można je znaleźć we wszystkich zastosowaniach, od jednoosiowych przyczep miejskich po 250 - tonowe sterowane hydraulicznie platformy transportowe.

Cztery potężne marki produktów

ROCKINGER - dla lepszej trakcji

Niezależnie od tego, czy jest to standardowy sprzęg holowniczy, zaawansowany technicznie sprzęg z kompensacją luzu, czy sprzęg zdalnie sterowany i kontrolowany czujnikiem - ta tradycyjna marka oferuje wyjątkowo wszechstronny, wysokiej jakości, niezawodny asortyment. Rockinger rekomendowana jest przez użytkowników jako „Najlepsza marka w sprzęgach holowniczych”, której solidne produkty wykorzystywane są przez pojazdy użytkowe, sektor rolny oraz leśny.

QUICKE - Inteligentna marka w rolnictwie

Od 1949 roku Quicke projektuje i produkuje wysokiej jakości ładowacze czołowe oraz narzędzia. Ta innowacyjna marka znana jest jako jedna z sił napędowych modernizacji i cyfryzacji branży rolniczej, której filozofia pozwala klientom „pracować mądrzej, a nie ciężej”.

Nasze certyfikaty

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
JOST-World JOST-World JOST-Polska JOST in Time Nowa Praca Skontaktuj się z nami