Innowacja z tradycją

Jesteśmy producentem systemów, modułów i komponentów do samochodów użytkowych z ponad siedemdziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Dbamy o innowacyjne podejście do tworzenia naszych produktów, łączymy elastyczność z imponującą wiedzą techniczną. To pozwoliło nam zapewnić sobie duże uznanie od dostawców i klientów z całego świata. W czym tkwi nasz sukces? W ludziach, którzy wykazują się zaangażowaniem w codzienną pracę i chęcią stałego rozwoju - swojego i firmy. JOST został zbudowany na rodzinnych tradycjach i wartościach, które dopełniamy przedsiębiorczym sposobem myślenia.

 

Przekonaj się, czy do siebie pasujemy

JOST w pigułce:

1952 rok - początek działalności jako firma rodzinna

producent układów i komponentów do pojazdów użytkowych

lider na światowym rynku w wielu obszarach

Centrala w Neu-Isenburgu (w pobliżu Frankfurtu nad Menem), fabryka w Nowej Soli i Biuro Handlowe w Warszawie

ponad 40 lokalizacji produkcyjnych i handlowych na całym świecie

ponad 3000 zatrudnionych pracowników

notowany na giełdzie od 2017 roku

Image
Image

Co wyróżnia JOST?

zoptymalizowane procesy decyzyjne

praca zespołowa w rodzinnej atmosferze

łączenie kontaktów krajowych z międzynarodowymi

regularne ankiety pracownicze

kultura udzielania informacji zwrotnej

uczciwość i równe traktowanie

otwartość na innych

duży nacisk na bezpieczeństwo pracy

Poznaj nasze marki

JOST - silna marka przewodnia

Marka obejmująca produkty dla producentów ciężarówek, naczep i przyczep, tj. sprzęgi siodłowe, nogi podporowe, dyszle oraz osie. JOST opracował rozwiązania sterowane czujnikami, które sprawiają, że obsługa pojazdów jest łatwiejsza, bezpieczniejsza oraz ekonomiczna.
TRIDEC - rozwiązania indywidualne

Mniejsze promienie skrętu, zużycie opon i paliwa to ważne czynniki, gdy nacisk kładziony jest na wydajność i ekologię. TRIDEC oferuje rozwiązania modułowe do wszystkich zastosowań: od jednoosiowych przyczep miejskich po 250-tonowe sterowane hydraulicznie platformy transportowe.

Cztery potężne marki produktów

ROCKINGER - dla lepszej trakcji

Ta tradycyjna marka oferuje wyjątkowo wszechstronny, wysokiej jakości, niezawodny asortyment. Rockinger rekomendowana jest przez użytkowników jako „Najlepsza marka w sprzęgach holowniczych”, której solidne produkty wykorzystywane są przez pojazdy użytkowe, sektor rolny oraz leśny.

QUICKE - Inteligentna marka w rolnictwie

Od 1949 roku Quicke projektuje i produkuje wysokiej jakości ładowacze czołowe oraz narzędzia. Ta innowacyjna marka znana jest jako jedna z sił napędowych modernizacji i cyfryzacji branży rolniczej, której filozofia pozwala klientom „pracować mądrzej, a nie ciężej”.

Zajrzyj za kulisy

Na czym nam zależy?

Misją naszej marki jest zapewnienie jakości, niezawodności, elastyczności i innowacji. Realizujemy ją gwarantując bezpieczny i inteligentny transport na całym świecie. Koncentrujemy się przede wszystkim na bezpieczeństwie ludzi w transporcie.

Image

Jak działamy?

DNA JOST znajduje się w kluczowych wartościach. Wiemy, że niezwykle ważne jest, abyśmy zawsze byli ciekawi i innowacyjni, rozumieli biznes i naszych klientów, przewidywali rozwój i proaktywnie oferowali właściwe rozwiązania.

Image

Szukasz miejsca dla siebie?

Chętnie wspieramy na każdym etapie kariery! Niezależnie od tego, czy dopiero szukasz swojego powołania, czy jesteś już doświadczonym ekspertem w swojej dziedzinie. Zobacz, co możemy Ci zaoferować: