Użyj aplikacji, aby dołączyć do zespołu JOST Polska!

W tym miejscu znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy. Sprawdź, kogo teraz szukamy i aplikuj na wybrane stanowisko. Używamy formularza zgłoszeniowego, by zapewnić Ci bezpieczeństwo podczas przesyłania dokumentów aplikacyjnych. 

Jak przebiega proces rekrutacji?

Poszukiwania pracy:

Myślisz o pracy w JOST? Wybierz ofertę pracy zamieszczoną na naszej stronie internetowej i złóż odpowiednie dokumenty. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie stanowiska, możesz przesłać swoją aplikację na adres: rekrutacja@jost-world.com.

Wymagane dokumenty:

Aby jak najlepiej zaprezentować swoją osobę, prześlij list motywacyjny, aktualne CV oraz referencje od poprzednich pracodawców (jeżeli takie posiadasz). Gwarantujemy poufne traktowanie załączonych dokumentów.

Jak aplikować:

Złóż swoją aplikację osobiście lub przez Internet, za pośrednictwem naszego portalu aplikacyjnego - zajmie to maksymalnie 10 minut. Możesz również przesłać aplikację na adres: rekrutacja@jost-world.com

Analiza dokumentów:

Analiza wpływających do działu personalnego zgłoszeń trwa od jednego do czterech tygodni. Dlaczego potrzebujemy tyle czasu? Analizujemy Twoje dokumenty, konsultujemy je z przełożonym, przygotowujemy odpowiednie pytania. Chcemy, by nasza rozmowa nie była stratą czasu dla żadnej ze stron. 

Pierwsze spotkanie:

Jeżeli Twoje dokumenty zostaną ocenione pozytywnie, zaprosimy Cię na około godzinne spotkanie. Uczestnikami rozmowy będą przełożeni obszaru, którego dotyczy proces rekrutacyjny oraz specjaliści działu HR. Jeżeli pierwsza wizyta nie pozwoli nam w pełni poznać Twojego profilu, zaprosimy Cię na kolejne spotkanie. Będziesz mieć wówczas możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy na określonym stanowisku, poprzez obserwację kolegów i koleżanek z obszaru podczas wykonywania pracy.

Informacja zwrotna:

Gdy zapadnie decyzja, poinformujemy Cię o niej telefonicznie lub drogą mailową. Staramy się, by każda negatywna odpowiedź zawierała krótką informację o przyczynach niepowodzenia.

Pierwsze kroki:

Udało się - witaj w JOST! Z niecierpliwością oczekujemy nowego pracownika. Twoje zatrudnienie rozpocznie się od wszechstronnego szkolenia wprowadzającego, podczas którego poznasz obszary funkcjonujące w naszym zakładzie i dowiesz się, jak Twoja praca będzie na nie wpływać. 

Na spotkaniu będziemy rozmawiać o...

 

1. Twoim doświadczeniu zawodowym

2. Twoich powodach ubiegania się o pracę

3. Twoich osiągnięciach

4. Twoich motywacjach

5. Zasadach pracy w JOSTowym zespole

6. Możliwych kierunkach rozwoju

7. Warunkach zatrudnienia

8. Twoich oczekiwaniach finansowych

9. Firmie i jej celach

10. Twoim przyszłym stanowisku pracy

I inne... zastanów się, o co chcesz nas zapytać:)

Image

Poznaj zespół HR

Image

 

Katarzyna Grygiel

Kierownik działu personalnego

Katarzyna.Grygiel@jost-world.com

Image

 

Monika Biskup

Specjalista ds. personalnych

Monika.Biskup@jost-world.com

 

Image

 

Agnieszka Wysocka

Specjalista ds. kadr i płac 

Agnieszka.Wysocka@jost-world.com

Image

 

Karina Ślebiedzińska - Kowalska

Specjalista ds. kadr i płac

Karina.Slebiedzinska-Kowalska@jost-world.com

Image

 

Iga Klóskowska

Specjalista ds. personalnych 

iga.kloskowska@jost-world.com