Zastosowanie teorii w praktyce

Jesteś uczniem?

Jeżeli nadal się uczysz i jesteś zainteresowany zdobyciem pierwszych doświadczeń zawodowych, skorzystaj z możliwości odbywania praktyk uczniowskich właśnie w JOST Polska. Współpracujemy ze szkołami średnimi w Nowej Soli i okolicach. Zapytaj swojego opiekuna praktyk o JOST i odezwij się do nas. 

 
Image
Image

Jesteś studentem?

Edukacja na uczelni wyższej umożliwia Ci zapoznanie się z teoretyczną stroną zawodu, który będziesz wykonywać w przyszłości. W JOST damy Ci możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce. Odbywając praktyki studenckie w JOST pozwolimy Ci zajrzeć za kulisy globalnej firmy, włączymy Cię w realizację wielu ciekawych zadań oraz projektów. Jeżeli poszukujesz firmy, która stanie się źródłem wiedzy do napisania Twojej pracy dyplomowej, możemy zaoferować Ci nasze wsparcie.

Image
Image

Jesteś absolwentem?

Jeżeli właśnie skończyłeś edukację i chciałbyś zweryfikować swoje dotychczasowe plany zawodowe oraz poznać branż – zacznij od stażu. Zobacz, jakie działy funkcjonują w JOST i sprawdź, czy któryś odpowiada Twojemu wykształceniu. Nasi specjaliści chętnie wezmą Cię pod swoje skrzydła, pokażą codzienność swojej pracy i, jeśli przypadniemy do gustu, może zostaniesz u nas na dłużej ;)

Image
Image

Po prostu spróbuj!

Wybierz jeden z obszarów, z którym chciałbyś związać swoją zawodową karierę, a następnie złóż swoją aplikację na adres: 

rekrutacja@jost-world.com lub skorzystaj z naszego internetowego portalu aplikacyjnego.