Zastosowanie teorii w praktyce

Jesteś uczniem?

Jeżeli nadal się uczysz i jesteś zainteresowany zdobyciem pierwszych doświadczeń zawodowych, skorzystaj z możliwości odbywania praktyk uczniowskich właśnie w JOST Polska. Współpracujemy ze szkołami średnimi w Nowej Soli i okolicach. Zapytaj swojego opiekuna praktyk o JOST i odezwij się do nas. 

 
Image
Image

Jesteś studentem?

Edukacja na uczelni wyższej umożliwia Ci zapoznanie się z teoretyczną stroną zawodu, który będziesz wykonywać w przyszłości. W JOST damy Ci możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce. Odbywając praktyki studenckie w JOST pozwolimy Ci zajrzeć za kulisy globalnej firmy, włączymy Cię w realizację wielu ciekawych zadań oraz projektów. Jeżeli poszukujesz firmy, która stanie się źródłem wiedzy do napisania Twojej pracy dyplomowej, możemy zaoferować Ci nasze wsparcie.

 

Jesteś absolwentem?

Jeżeli właśnie skończyłeś edukację i chciałbyś zweryfikować swoje dotychczasowe plany zawodowe oraz poznać branż – zacznij od stażu. Zobacz, jakie działy funkcjonują w JOST i sprawdź, czy któryś odpowiada Twojemu wykształceniu. Nasi specjaliści chętnie wezmą Cię pod swoje skrzydła, pokażą codzienność swojej pracy i, jeśli przypadniemy do gustu, może zostaniesz u nas na dłużej ;)

Image
Image

Po prostu spróbuj!

Wybierz jeden z obszarów, z którym chciałbyś związać swoją zawodową karierę, a następnie złóż swoją aplikację na adres: 

rekrutacja@jost-world.com lub skorzystaj z naszego internetowego portalu aplikacyjnego.