Innowacja, integracja! Pokaz systemu KKS dla pracowników JOST Polska

System KKS - innowacyjność według JOST

Chociaż zdecydowana większość samochodów ciężarowych ma zamontowany sprzęg siodłowy JOST, na co dzień na drodze ciężko gołym okiem dostrzec nasze produkty. Nasz zespół miał jednak okazję do zobaczenia ich z bliska, w naturalnym środowisku!
 
1 czerwca odwiedził nas pojazd pokazowy z systemem KKS - innowacyjny pomysł JOST przeznaczony dla branży logistycznej. System KSS stanowi przyszłość transportu drogowego. Wykorzystując zaawansowane technologie, umożliwia kierowcom sprzęganie i rozprzęganie naczepy bez konieczności opuszczania kabiny pojazdu. Dzięki zdalnemu sterowaniu, cały proces jest szybki, precyzyjny i bezpieczny - eliminuje potrzebę angażowania się w ręczne czynności, które mogą być czasochłonne i potencjalnie niebezpieczne. System KSS wprowadza nową erę efektywności i oszczędności czasu, co jest niezwykle istotne w dynamicznym świat biznesu dzisiaj.
 
Nasi specjaliści z biura handlowego w Warszawie pokazywali wszystkie możliwości produktów JOST, odpowiadali na nurtujące pytania i zachęcali do obejrzenia działania systemu prosto z kabiny. 
 

Łączymy przyjemne z pożytecznym

Nauki nie warto przyjmować na pusty żołądek - właśnie dlatego zaprosiliśmy nasz zespół, by przed oglądaniem produktów JOST skorzystał z usług food trucka Lele Food. Na każdego bez wyjątku czekało menu pełne smacznych burgerów, tostów oraz frytek. Stworzyliśmy także małą strefę relaksu z leżakami, pufami i stolikami - idealną na chwilę odpoczynku. A po pokazie systemu KKS i obfitym posiłku na pracowników JOST czekała aromatyczna kawa i słodkie pączki. Chociaż dziećmi już nie jesteśmy, chętnie wykorzystaliśmy 1 czerwca do świętowania. Ten mały piknik z atrakcjami to nasze podziękowanie dla całego zespołu za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy. 
 
 
 
Adam, Łukasz, Marcin - dziękujemy za zdjęcia!